NAŠE REFERENCIE

FOTOGALÉRIE DOKONČENÝCH PRÁC

Najnovšie dokončené projekty

Exteriérové zábradlie

Zábradlia na terasách, balkónoch alebo len kde si zmyslíte. Za kvalitu našich zábradlí ručíme. Sú pevné, odolné a trvácne. Sklo nádherne dopĺňa vonkajší dizajn budov, stavby prenáša do luxusného štýlu.

Interiérové zábradlie

Dajte nám možnosť vyhotoviť pre vás bezpečné, štýlové a funkčné interiérové zábradlie. Zábradlia od firmy TOPSKLO s.r.o. budú vždy dokonale dopĺňať a dotvárať celkový vzhľad miestnosti.

Sprchové zásteny na vaňu

Skúste, nebudete si vedieť život bez sprchovej zásteny predstaviť. Čistá kúpeľňa bez špliechancov. Dizajnové sprchové zásteny na vaňu pomôžu upratovaniu ale hlavne budú pôsobiť ako dizajnový prvok Vašej kúpeľne.

Sprchové kúty

Sprchové kúty všetkých tvarov, dizajnov na mieru. Všetko vyhotovíme presne podľa požiadavky z materiálov aké si sami po našej konzultácii vyberiete. Používame najmodernejšie technológie a materiály.

Zrkadlá + Led

Najmodernejšie výstrelky módy – dizajn zrkadiel s led osvetlením je parketa práve pre nás. Najrôznejšie tvary, dizajny, povrchy a technológia priamo pre Vás. Zrkadlá nikdy neboli tak unikátne ako práve tie od nás.

Walk in sprchové zásteny

Walk in sprchové zásteny dotvoria dizajn Vašej kúpeľne. Funkčnosť a dizajn vieme skĺbiť do jedného produktu, ktorý budete využívať dlhé dlhé roky. Pracujeme s najmodernejšími materiálmi a technológiami.

Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny sú podstatným prvkov kuchynského kompletu. Vždy upúta Váš pohľad. Zásteny dokážeme navrhnúť a vyrobiť v najrôznejších variantoch, tvaroch, dizajnoch a vyhotoveniach – Vaša kuchyňa bude unikátna.

Interiérové dvere

Predstavte si optické zväčšenie interiéru – presklené interiérové dvere dotvoria celý interiérový dizajn. Dvere vieme vyrábať s najrôznejšími vzormi, doplnkami a prakticky všetkým, čo Vás napadne na mieru.

Iné

Ponúkame množstvo individuálnych riešení presne na mieru. Po našich dlhoročných skúsenostiach sme sa už stretli asi so všetkým, preto Vám dokážeme poradiť prakticky vo všetkom. Nič nie je pre nás dostatočná výzva.

BCGlass s.r.o.

Broskyňová 1183/18, Malinovo,
900 45 Slovensko

IČO: 53 965 141

DIČ: 2121537913

IC DPH: SK2121537913
 

Kontaktné informácie

topskloinfo@gmail.com
+421 949 100 108

Copyright © TopSklo – Všetky práva vyhradené | Vytvorené spoločnosťou TRUEStudio s. r. o.